Pierwsze testy Office 15

Witam,

PJ Hough, jeden z szefów działu rozwoju w Microsoft ogłosił dzisiaj w nocy (naszego czasu) rozpoczęcie testów nowej wersji pakietu MS Office. Roboczo nazywa się po prostu 15 i przyjmie nazwę 2012 lub 2013, zależnie od ostatecznej daty premiery. Na ten moment jest ona umieszczana na końcu 2012 roku, prawdopodobnie razem z nową wersją Windows.

Do testów została zaangażowana zamknięta grupa osób spoza Microsoft, zobowiązanych klauzulą poufności. W tej chwili nie wiadomo więc nic poza kilkoma, powtarzającymi się hasłami: „ambitne przedsięwzięcie”, „Chmura”, „szybciej”, „ważny skok rozwojowy”.

Jak zwykle posiadacze komputerów z jabłkiem są odsunięci na bok i będą musieli dłużej poczekać na oprogramowanie dla swoich maszyn.

Grupa zaangażowanych do testów jest zamknięta, jednak już tego lata publiczna wersja beta ma być dostępna dla wszystkich. O czym nie omieszkam was poinformować, tak jak o wszystkich „przypadkowych” przeciekach, które pojawią się na temat nowej wersji popularnego pakietu biurowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *